+421 908 965 156

Pokyny pre nahrávanie súborov:


  • Vypíšte prosím všetky povinné údaje do príslušných polí. Štartovné číslo Vám bolo zaslané v sms s prístupovými údajmi.

  • Následne po vyplnení povinných polí vyberte kategóriu v rozklikávacom menu pre správne zaradenie Vašich fotografií do súťažnej kategórie. Tlačidlom "Vybrať súbor" môžete vybrať požadovaný počet fotografií prislúchajúcich k súťažnej kategórii podľa pokynov v pravidlách, vyberiete "priečinok Súbory" následne v ponuke kategórie kliknete na "fotografie" otvoria sa Vám všetky Vami nasnímané fotografie a vyberiete fotografiu vyhotovenú pre súťaž, podržaním prstu na fotografii môžete následne kliknutím na ďalšiu fotografiu vybrať viacero fotografií podľa pravidiel v danej kategórii následne kliknutím v galérii fotografií na tlačidlo vybrať sa vykoná nahrávanie fotografií automaticky.

  • Informácia o úspešnom nahraní fotografií a videozáznamu sa zobrazí pod položkou vybrať súbor "zelenou farbou". V opačnom prípade vykonajte celý proces znovu.

  • Vypíšte prosím všetky povinné údaje do príslušných polí. Štartovné číslo Vám bolo zaslané v sms s prístupovými údajmi.

  • Vytvorte si v počítači jeden adresár do ktorého umiestnite fotografie a videozáznam s názvami súborov podľa pravidiel súťaže v danej kategórii. Následne po vyplnení povinných polí vyberte kategóriu v rozklikávacom menu pre správne zaradenie Vašich fotografií a videozáznamu do súťaže. Tlačidlom "Vybrať súbor" vyberiete z Vami vytvoreného adresára fotografie a videozáznam (viacero fotografií naraz vybriete cez klávesu "ctrl"). Kliknutím na tlačidlo OK sa vykoná nahrávanie fotografií automaticky.

  • Informácia o úspešnom nahraní fotografií sa zobrazí pod položkou vybrať súbor "zelenou farbou". V opačnom prípade vykonajte celý proces znovu.
  • error: Upozornenie: Obsah je chránený !!